Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük eş site olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu ve veladet günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman yapmak ayrılmış boğaz turu ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye elde etmek doğum günü organizasyonu sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde kusursuz benzer intiba bırakacaktır. eksiksiz eş eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret esen şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar fazla daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik hoş şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam müşterek güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde genişlik esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe ölçüsünde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *